Shkullaku ngre pyetjen: Po sikur PD dhe LSI të mos dalin nga bashkitë pas 30 qershorit?...

Shkullaku ngre pyetjen: Po sikur PD dhe LSI të mos dalin nga bashkitë pas 30 qershorit?...

22:42, 11/06/2019

Gazetari i njohur Armand Shkullaku, nga studio e Opinion, ka komentuar vendimin e Metës për shtyrjen e datës së zgjedhjev dhe reagimin e kryeministrit se zgjedhjet do të bëhen në 30 qershor

Analisti Armand Shkullaku jep një skenar tjetër. Sipas tij në 30 qershor nuk ka zgjedhje.

“Rama nuk shkon dot në zgjedhje, nuk shkon në zgjedhje me Denar Binën (nënkryetari KQZ). Se nëse nesër bëhen zgjedhjet dalin me kryebashkiakët e LSI dhe PD dhe thonë nuk dalim nga zyra, sepse s’ka datë pas vendimit të Presidentit”, tha Armand Shkullaku.       

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Junker12/06/2019 09:20

O Shkullak, hera ë parë që ja fut si kau pelës. Zgjedhjet nuk duhet lënë të bëhen. Se po u bënë, pastaj të vjen Sandër Leshi dhe të nxjerr me gaz për 30 sekonda. Të merr nga bashkia deri në kaush hopa me shkopinj gome. Rama duhet mundur me dhunë para se ti kopsis letrat. Po i kopsiti letrat ja njeh çdo zar i Soros në Bruksel.

Shto koment

Denonco