FOTO-VIDEO/ Tifozët ‘Kuqezi’ me banderolë ‘Rama ik’ në ndeshjen Shqipëri-Moldavi

FOTO-VIDEO/ Tifozët ‘Kuqezi’ me banderolë ‘Rama ik’ në ndeshjen Shqipëri-Moldavi

22:12, 11/06/2019

Nuk ka qetësi për Ramën. Pas Opozitës dhe qytetarëve që nuk e duan, tani janë edhe tifozët Kuqezi ata të cilët kanë dalë hapur kundër kryeministrit.

Në ndeshjen që po luhet aktualisht midis Shqipërisë dhe Moldavisë, grupimi Tifozët Kuqezi kanë nxjerrë një banderolë “Rama ik”, të cilën e ka shoqëruar me flamurin e Shqipërisë.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco