Dëgjojeni vetë/ Juncker 'tapë': Zgjedhjet kanë mbaruar në 30 prill

Dëgjojeni vetë/ Juncker 'tapë': Zgjedhjet kanë mbaruar në 30 prill

22:06, 11/06/2019

Juncker: Do të mbahen zgjedhjet në Shqipëri, në fund të muajit…prill?

Rama: Qershor.

Juncker: Po, domethënë, janë në muajin e fundit pas muajit të fundit…

 (Gazetarët qeshin)

Juncker: Ah, po qershor, këto zgjedhje duhet të mbahen, dhe shqiptarët duhet të votojnë.

Lidhur me dehjen e presidentit në largim të KE ka reaguar edhe nënkryetari i LSI, Petrit Vasili.

“Zgjedhjet kane mbaruar ne prill.

Cfare zgjedhjesh do te bente ne 30 qershor Edi Rama.

Junker mu ne sy te Rames njofton qe zgjedhjet kane perfunduar qe ne fund te prillit.

Opinioni i tij duhet degjuar me vemendje!!

Kur thote qe zgjedhjet kane perfunduar ne prill do te thote qe kane mbaruar ne prill.

Shiheni VIDEON qe te bindeni e thote Junker me gojen e tij”, shkruan Vasili në postimin e tij.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shqiptari12/06/2019 16:33

Konferenca e fundit per shtypin evropian e Pijedashesit Junker me Kokaine-dashesin Rama ishte ekstrada me qesharake e vitit. Rrofte Ekstrada e Ballshit!!!! Nuk tallje me te madhe dhe injorim me skandaloz per KM Mr. Droge_Ramen ne kete konferencen per shtyp kaq te shtirur, kaq me zor dhe te paguar per here te fundit nga krimi shqiptar. President Konjaku, nuk e kishte idene se ne cfare muaji ishte dhe jo me se cfare po ndodh ne Kolumbine dhe Siciline e Evropes se 2019!!!!! KM Rama i bente suflerin qesharak presidentit te BE, tap fare, per muajin ne te cilin po beheshin zgjedhjet monopartiake te Rames. Nuk ka tallje me te madhe per Ramen. E ngriti me zor te shkretin Junker nga pija dhe e nxori ne konference per shtyp per hater te Rames, duke tallur bythen keq me Ramen. Cfare trishtimi per nje kryeminister qe po lyp me zor hapjen e negociatave!!! RAMA IK SE NA NXIVE FAQEN!

Gramoz12/06/2019 15:41

Qafsha ty mi Shege, ngeli plonci var! Te dy t'bardh e pin, vetem me nji ndryshim, ky gerdalla Evropit e pi long, kurse ky zorraxhiu jon, e merr pluhur nga hunet.

altini11/06/2019 23:56

Po ky ka qene vetem i alkoolit. Mesa duket me te gjatin, ka fillu dhe vizat e bardha.

Alfons Malo11/06/2019 23:21

Junker ka pjerdhur bashke me ate qe e mbante per krahu/Mu duk si pederast se e puthi ramen e sa nuk e hengri faqen nuk e di se çfare kishte pire por duket qe ishte tap ,dhe me kete koqen tone nuk e takon me njeri zerioz

gt11/06/2019 22:53

e duam shqipen si gjithe europa...edhe si ky

Shto koment

Denonco