FOTO/ Çfarë dështimi spektakolar takimi i Edi Ramës në Burrel

FOTO/ Çfarë dështimi spektakolar takimi i Edi Ramës në Burrel

12:12, 09/06/2019

Ka qenë një dështim i vërtetë takimi i Edi Ramës në qytetin e Burrelit.

Duke vazhduar ende fushatën edhe pse presidenti Ilir Meta e ka ç’dekretuar 30 qershorin, Rama sot ka mbledhur disa dhjetëra njerëz të cilëve u ka folur gjerë e gjatë se si do e bëjë ‘Burrelin kopsht me lule’.

Por ajo që u vu re ishte fakti se më shumë se gjysma e karrigeve që ishin vendosur në sheshin e Burrelit ishin bosh, ndërsa shumë prej të pranishmëve ishin rojet e Gardës që e ndjekin Ramën këmbë pas këmbe.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Burrel te hy e ste del09/06/2019 21:20

O rame deogaxhi pervers, pedofil gjak prishur bergovici I shqiptareve. A nuk e kupton ende se eshte tere populli te urren. Do te te heqin zvarre o virus

Burrel te hy e ste del09/06/2019 20:31

O rame deogaxhi pervers, pedofil gjak prishur bergovici I shqiptareve. A nuk e kupton ende se eshte tere populli te urren. Do te te heqin zvarre o virus

Gramoz09/06/2019 14:24

Oret e fundit te kerrmes Ridhjeriste! Ramzi Taqi Droga! Shporru!

Loran shehu09/06/2019 14:11

Ahahahahahaha ikuuuu

Kola09/06/2019 13:08

Te shikoje Erjonnin dje ne zall-Herr erdhen me autobuze nga Tr dhe nga Z Herri ishin veç 15 veta qe e njof ate zone....!!po kish marre Punonjesit e bahkise nder keta xominantin Shpetim Markun pe dhkollen e ka lene ne klase te 6shte dhe eshte inspektor i inukut se ky ishte personi qe krijonte rremujen me 21 janare dhe S Tahirit i dhirrte Me pseudonime nga me te ndryshme ne kohen qe S tahiri ishte deputet dhe Talanti i librazhdit ky person i ka si ky Abdylaj i Durresit qe bente gjithçka pa pyetur..vetem te gjatin nese i behet pyejtje se kush eshte Shpetim Marku Edi Rames shikoje kur ti ndryshoje Çerja menjehere

vera09/06/2019 12:18

he, Edi Rama ,a te mjafton kjo ,he,apo don edhe ma (reagim)?!

Shto koment

Denonco