Shokon Muç Nano/ Droga e ben efiçent Ramën, s’ka problem që e perdor

Shokon Muç Nano/ Droga e ben efiçent Ramën, s’ka problem që e perdor

23:40, 23/05/2019

Pas publikimit të fotove nga ish kryeministri Sali Berisha, ku pretendon se kryeministri Edi Rama drogohet, vjen reagimi i gazetarit Mustafa Nano.

I ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, Nano është shprehur se. nuk ka asgjë të keqe edhe sikur kjo të jetë e vërtetë, sepse drogë mund të pijnë të gjithë.

“Çfarë ka këtu? Drogë mund të pi edhe unë. Drogë mund të pijnë të gjithë. Dyshoj që Rama mund të marrë drogë, por kjo është puna e tij. Të merresh me këtë, është si të merresh me faktin se ai ka shkuar me një grua tjetër. Droga e bën efiçent mendoj unë”, u shpreh Mustafa Nano.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Gladiator24/05/2019 14:24

Bastard.

tironci24/05/2019 09:19

Haje Muc katunari hajde. U rrite me drogen dhe tina erdhe nga katuni e tu duk normalitet perdorimi saj ket rast dhen nga Rama. O koqe kanari eshte superskandal te kesh krypallen e venit qe te konsumoje droge. Pyt mjeket o katunar qi personat sieropozitive nuk lejohen se marin vendime deliri e der ne kriminale e as roje burgu nuk lejohen jo mo kryemnister. O te dhjefsha analeshin tat te katunarit me parfum.

t24/05/2019 07:19

Ky eshte po aq pervers sa shoku vet km,qe kujton se i jep nam vetes duke nxjerre vetem traplleqe nga goja

Andi24/05/2019 01:28

Ore ku i gjeni keta rrota k...qe i merrni neper emisione... Droge pi dhe une thote ai... E ku jemi katandisur....

Lokomotiva 24/05/2019 00:24

Eficient per cfare?! Per te vjedh

Shto koment

Denonco