FOTO LAJM/ Kush e njef këtë zotërinë, ka një birrë

FOTO LAJM/ Kush e njef këtë zotërinë, ka një birrë

14:28, 22/05/2019

Nuk i shpëton rrjetit tashmë asnjë gjë.

Duke marrë shkak edhe nga debatet e fudnit për kufirin e Kosovës montazhierët e rrjetit kanë sjellë për ndjekësit një foto të cilën po e botojmë më poshtë

“Kush e njef këtë zotërinë, ka një birrë”

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Agur Badeci24/05/2019 09:17

Me duket se quhet Vuthaçiq.Ndoshta jam gabim!

Alfons Malo23/05/2019 13:52

Thaçoviçi me mire lakuriq si rama dhe te vishet ne serbi

Shkodranja23/05/2019 13:12

Uuuuu ky eshte Thacvici...

Kola22/05/2019 16:54

Ky eshte armiku i te gjith shqipetarve.(e fitova birren). Jo 3 birra fitova se jane tre himazhe

Ik-shpejt22/05/2019 16:15

Dihet kush jane 3pleta...por nje bodifikim u duhet nga mbrapa me nje presh te madh

Shqiptari22/05/2019 15:38

Ky person eshte RaVuHa ose VuRaHa ose HaVuRa ose VuHaRa ose HaRaVu. Armiqte e betuar te kombit shqiptar!

aleksander thaci22/05/2019 15:06

hashim vucic

snajper22/05/2019 14:45

gjysem vucic gjysem thaci

Shto koment

Denonco