Arben Malaj futet në 'grevë'/ Nuk jap më mësim, më vjen turp nga 'Rilindja' e Ramës

Arben Malaj futet në 'grevë'/ Nuk jap më mësim, më vjen turp nga 'Rilindja' e Ramës

23:08, 21/05/2019

Arben Malaj, një prej figurave dinjitoze të së majtës dhe Partisë Socialiste ka treguar se prej një viti nuk pranon të jap leksione për studentet pasi i vjen turp të dale para tyre, kur mendon se çfare po i bën “Rilindja” shqiptarëve duke ju vrarë shpresën. Deklarata e Malajt ështe bërë në emisionin e Sonila Meços ne Rtv “Ora News”

                                                                        

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco