VIDEO/ 'E dinë amerikanët dashurinë tënde për ta?'/ Avokati 'ngacmon' Ngjelën

VIDEO/ 'E dinë amerikanët dashurinë tënde për ta?'/ Avokati 'ngacmon' Ngjelën

22:43, 20/05/2019

Avokati Spartak Ngjela, i ftuar në emisionin “360 Gradë” në Ora, e deklaroi edhe një herë “dashurinë” e tij për Shtetet e Bashkuara të Amerikës duke u shprehur se, asnjëherë nuk e kishte besuar autoritetin, përveç atij të Washington-it.

Por deklarata e Ngjelës u pasua nga një batutë e avokatit Genc Gjokutaj.

Pjesë nga biseda në studio: 

Ngjela: Gjithë jetën time kam qenë kundër autoritetit. Nuk e kam pranuar. I vetmi rast që e kam pranuar është ky, autoriteti i Washinnton-it në Tiranë. E kam pranuar dhe besuar dhe ju jap prova të politikës amerikane në Shqipëri. 

Gjokutaj: E dinë amerikanët këtë kërshëri tënden, këtë dashuri? 

Ngjela: Pyeti. 

Gjokutaj: Nuk i pyes unë, po të pyes ty. 

Ngjela: Kjo nuk është dashuri, ky është pranim. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco