VIDEO/ Bariu me 100 dele që nuk vjen dot në Tiranë: Hape rrugën Edi Rama! Ik!

VIDEO/ Bariu me 100 dele që nuk vjen dot në Tiranë: Hape rrugën Edi Rama! Ik!

10:46, 20/05/2019

"Hape rrugën Edi Rama! Ik!" Kjo thirrje nuk i është bërë kryeministrit të vendit nga mijëra protestues përpara godinës së qeverisë në Tiranë, po nga një bari në male, që 100 delet e tij nuk i braktis dot për të ardhur në protestë. Megjithatë, falë teknologjisë, bariu ia ka çuar mesazhin e vet, Ramës dhe bashkë më të, edhe votën për zgjedhjet që kryeministri po përgatit.

Ndiqni videon:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco