Ndoka: Haradinaj bën zgjedhje model për serbët, ky 'hajdari' ynë...

Ndoka: Haradinaj bën zgjedhje model për serbët, ky 'hajdari' ynë...

10:22, 20/05/2019

Kryetari i PDK, Nard Ndoka, s’e ka kursyer ironinë e tij dhe sulmet ndaj kreut të qeverisë. Dhe duke nisur sot nga zgjedhjet qqe jashtëzakonshme që u mbajtën në komunat me shumicë serbe në Kosovë me korrektesë e sipas ligjit, është shprehur i revoltuar ndaj Ramës.

“Haradinaj mban zgjedhje model për serbët në Kosovë! Ky “hajdari” ynë, nuk po i realizon për shqiptarët në Shqipëri!” shkroi Ndoka në Fb.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco