Ambasada shton kërkesat për aplikuesit e Lotarisë Amerikane: Ju duhet dhe një vërtetim

Ambasada shton kërkesat për aplikuesit e Lotarisë Amerikane: Ju duhet dhe një vërtetim

09:17, 20/05/2019

Ambasada amerikane ka shtuar kërkesat ndaj qytetarëve shqiptarë që kanë aplikuar për Lotarinë Amerikane. Ambasada shkruan sot: "Jeni aplikant i Lotarisë? Nëse keni jetuar jashtë Shqipërisë më shumë se gjashtë muaj, ju duhet të merrni një vërtetim penal nga ai shtet si pjesë e aplikimit tuaj," kërkon ambasada.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco