FOTO/ Meme e Genc Sejkos që po trondit rrjetin

FOTO/ Meme e Genc Sejkos që po trondit rrjetin

14:16, 16/05/2019

Genc Sejko prej kohësh është kthyer në ‘yll’ të rrjetit, nëpërmjet fotomontazheve (meme) me mesazhe të forta politike, të cila herë të bëjnë të qeshesh, herë të mendohesh, e shumicën e rasteve të dyja bashkë. 

Sot Sejko ka ‘tundur’ rrjetin me memen e fundit , ku ironizon situaten me Borchardt dhe Ramën.

ImageImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Gladiator16/05/2019 16:11

Gramoz . ... te ishte bajge do te ishte mire se do ta perdornim per pleh...Ai eshte nje krye horr e krye badit qe po shkateron Shqiperine.

Alban Tirana16/05/2019 15:52

O Genco ! mirë e bukur i bën , por kurva nuk pyet kur i thërrasin - O Kurveeeee - ajo thotë :- po po kurvë jam a keni inat ju të ndershmit !?

gramoz16/05/2019 14:46

Je i modh Genco! Vazhdo e bjeri kokes kryebajges!

gramoz16/05/2019 14:44

Je i modh Gento! Vazhdo e bjeri kokes kryebajges!

Shto koment

Denonco