Akuzat e qeverisë për ‘Bild’, Paloka: Prisni kur të dalë Tao Palla sot e të thotë që e bleu opozita

Akuzat e qeverisë për ‘Bild’, Paloka: Prisni kur të dalë Tao Palla sot e të thotë që e bleu opozita

09:40, 16/05/2019

“Gazeta me e madhe dhe me e rendesishme e Evropës dje u shpall si “e blerë” nga opozita...!!!”. Nënkryetari demokrat Edi Paloka nëpërmjet një shenimi në faqen e tij në facebook ironizon qendrimin e zyrtareve te Tiranës kur akuxzojnë gazeten e fuqishme gjermane.

“Prisni kur të dal Tao Palla sot e të thotë që opozita e bleu “Bild” me paratë e droges ose me milionat qe grabiti ne aeroportin e Rinasit ( e me që “ra fjala”; ku jane 10 milion eurot e bandës që “shkatrroi” Lleshi i Ramës...???!!!):, shkruan ish deputeti demokrat.

Ja postimi i plotë i Palokës:

Pasi vulosen “kazan” “Zeri i Amerikes”, dje ishte rradha e “Bild”.
Gazeta me e madhe dhe me e rendesishme e Evropës dje u shpall si “e blerë” nga opozita...!!!

Prisni kur te dal Tao Palla sot e të thotë që opozita e bleu “Bild” me paratë e droges ose me milionat qe grabiti ne aeroportin e Rinasit ( e me që “ra fjala”; ku jane 10 milion eurot e bandës që “shkatrroi” Lleshi i Ramës...???!!!)

Rama është kthyer fix si ai gomari i fabulës që ndërsa e hante ujku thoshte me vete “ Jam në ëndërr”

“Bild” “ka ngrënë” ca më të fortë se Rama. Të paktën për një gjë duhet ta kenë sqaruar “liderin magjepsës” se “Bild” lexohet e besohet atje ku merren vendimet, ca më shumë se fletushkat e propagandës që shpërndan Rama edhe nga ndonjë zyrë diplomatike në Tiranë...

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Askushi16/05/2019 10:23

Tao Palloshi eshte vete i shitjeve e blerjeve, dhe per te bota eshte vetem ashtu, pazare....

Shto koment

Denonco