Sot seancë parlamentare, 11 pika në rendin e ditës

Sot seancë parlamentare, 11 pika në rendin e ditës

08:28, 16/05/2019

Kuvendi i Shqipërisë do të mblidhet sot në orën 10:00 për të votuar disa projektvendime dhe projektligje, sipas kësaj axhende:

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco