Akuza e fortë e Bashës: Elisa Spiropali pjesë e dosjes së Xibrakës

Akuza e fortë e Bashës: Elisa Spiropali pjesë e dosjes së Xibrakës

18:51, 15/05/2019

Kryetari i Opozitës së Bashkuar Lulzim Basha pas mbledhjes së Kryesisë së Partisë Demokratike i ka dhënë edhe një përgjigje deputeteve të PS-së si Gjylameti dhe Spiropali që thanë se gazeta Bild merret me mashtrimet e Opozitës

“Zonja Spiropali është pjesë e dosjes së Xibrakës. Këta nuk kanë asnjë besueshmëri. Përveç Gjylametit të shkretës që e kanë caktuar për të mbrojtur shefin e saj. Parlamenti është produkt i votës së diktuar nga krimit. Jemi në kushtet e grushtit të shtetit.”, tha Basha. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco