Policia e Ramës nis arrestimin e të rinjve që e kritikojnë në fb, Berisha: Rikthim te etërit xhelatë të fjalës së lirë!

Policia e Ramës nis arrestimin e të rinjve që e kritikojnë në fb, Berisha: Rikthim te etërit xhelatë të fjalës së lirë!

17:26, 15/05/2019

Kishte mbetur edhe kjo për të plotësuar portretin e Ramës si një kryeministër autoritar që urdhëron Policinë për të arrestuar komentuesit në facebook. Pas ndalimit të një të riu ditën e sotme të identifikuar si Rigels Topi, i cili thuhet se ka fyer Ramën në një koment në facebook, ish kryeministri Berisha e ka cilësuar Ramën si një skizoid dhe kryesharës që arreston të rinj se e ofendojnë në fb. Për Berishën ky është një rikthim te etërit xhelat të fjalës së lirë.

‘Skizoidi dhe kryesharesi i vendit arreston te rinj se e ofendojne ne FB. Turp! Rikthim tek eterit e tij xhelat te fjales se lire! Sb’, shkruan Berisha. 

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco