Ja kush është i riu që ngre peshë zemrat e protestuesve

Ja kush është i riu që ngre peshë zemrat e protestuesve

21:27, 13/05/2019

Në çdo protestë të opozitës, nga fillimi e deri në fund, në diell dhe në shi, qëndron aty për ti dhënë zemër qytetarëve.

Nëse jeni bërë kuriozë se kush është i riu që herë pas here dëgjohet teksa bën thirrjet e tij në qëndrat e zërit të protestës, ja ku po e sjellim.

Quhet Gentian Mark Gjonaj, pinjoll i një prej familjeve më të njohura në vend dhe aktivist i shquar i shoqërisë civile dhe jo vetëm.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Fieri16/05/2019 08:24

Duhet te luftojme te gjithe per demokraci! Rrofte Shqiperia demokratike e poshte komunizmi enverist dhe edvinian

Vlora 14/05/2019 03:26

Me jete te gjate o cun, mos u dorezoni. Bravo

Shto koment

Denonco