FOTO/ Berisha poston imazhet e uraganit të protestuesve ...

FOTO/ Berisha poston imazhet e uraganit të protestuesve ...

19:57, 13/05/2019

Ish-kryeministri Berisha, ka shpërndarë edhe njëherë në rrjetin e tij social, foto dhe pamje madhështore nga protesta e opozitës së bashkuar që po mbahet në këto momente në disa pika të konsideruara si të lidhura me krimi;

si përballë Kryeministrisë, Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë; Parlamentit apo Ministrisë së Brendshme.

Berisha teksa poston foton masive të protestës shkruan: Kryengritesit e lirise nuk i mposht asgje. Rama Ik! Fitore! Sb”

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco