FOTO/ ‘Rudina Ruçi, e bija e Edi Ramës’, shpërthejnë memet në rrjetet sociale

FOTO/ ‘Rudina Ruçi, e bija e Edi Ramës’, shpërthejnë memet në rrjetet sociale

00:29, 12/05/2019

Deklaratat e turpshme dhe qesharake të mazhorancës dhe deputetëve dhe ambasadorëve që u shërbejnë kryeministrit Edi Rama janë bërë burim frymëzimi për meme në rrjetet sociale.

Më poshtë ju sjellim disa prej tyre, që po bëjnë xhiron e rrjeteve sociale.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco