FOTO/ Ja kush është polici tepelens që urdhëroi dhunën ndaj Sahit Dollapit

FOTO/ Ja kush është polici tepelens që urdhëroi dhunën ndaj Sahit Dollapit

22:34, 11/05/2019

Është zbuluar identiteti i Policit që urdhëroi arrestimin e Sait Dollapit, Sekretarit Organizativ të Partisë Demokratike, pak më parë para parlamentit. Ai është është Arben Bare dhe është nga Tepelena.

Është ky polici i cili fillimisht e kapi për krahu Dollapin dhe më pas urdhëroi arrestimin dhe dhunimin e tij, në pamjet shokuese që po bëjnë xhiron e mediave.

Ndërkohë që Dollapi aktualisht mbahet në Drejtorinë e Policisë në Tiranë.  

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

eri14/05/2019 19:17

Mos fajesoni fshatarin nga tepelena por ata qe i veshen me uniforme dhe i japin armen ne brez #policiaqenukduam

Loran shehu14/05/2019 18:31

Saiti duet ta kthej ne personale kte pun me kte delenxhi sepse i ka ter mundesit qe duen per keto historira

Tek bole14/05/2019 11:00

kur te vije dita do ja kthejme zorren e b... mbrapsh......rrace e poshter komunistesh. ptu fare e keqe

Niku14/05/2019 07:26

Eshte nje cope hajvan qe nuk di te shkruaje as emrin e vet

Gramoz11/05/2019 22:40

Greku e dinte mir se ça rrace kriminelash jan keta qelbesira nga tepelena, prandaj i theri si qen. O polic dhe spiun me kapele, o çoban me dhi e dele, kjo shprehje i shkon per shtat ketyre kriminelave.

Shto koment

Denonco