VIDEO/ Dhuna shtazarake ndaj Sait Dollapit, Berisha: Shpagim personalisht ndaj Ramës

VIDEO/ Dhuna shtazarake ndaj Sait Dollapit, Berisha: Shpagim personalisht ndaj Ramës

22:21, 11/05/2019

Pas dhunës dhe arrestimit të paligjshëm të sekretarit organizativ të PD-së, Sait Dollapi, vjen edhe reagimi i ish kryeministrit Sali Berisha.

Përmes një reagimi në Facebook, Berisha i quan policët kafshë që vërsulen shtazërisht mbi Dollapin.

Ish-kryeministri shkon më tej teksa thotë se, vetë kryeministri Edi Rama do të paguajë për këtë akt.

“Kafshët që vërsulen shtazërisht mbi sekretarin organizativ të PD Sait Dollapi! Shpagim, shpagim personalisht ndaj Edvin Krimit”, shkruan ish-kryeministri Sali Berisha.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

gramoz12/05/2019 01:46

Sapo te kapet i gjalle nga protestuesit si Sadami, te perdhunohet pa pushim deri ne ngordhje, se kafshet si edvin mutacaku, nuk vdesin por ngordhin.

Ay12/05/2019 01:27

Ku ishin njerezit? I ka tredhur nga koqet rama shqiptaret. Po si I thone I mbyturi te mbyt Edhe I tredhuri Mesa duket te tredh

cuf dabjoni11/05/2019 22:59

sjellja e policise shtazarake dhe tregues i nivelit dhe urrejtjes per kundershtarin politik... por...., protestuesit duhet ti kishin shkuar per ndihme e ti tregonin vendin barbareve...ndryshe neser askush nuk del ne proteste. Proteston bashkesia jo individi...!!!

cuf dabjoni11/05/2019 22:56

sjellja e policise shtazarake dhe tregues i nivelit dhe urrejtjes per kundershtarin politik... por...., protestuesit duhet ti kishin shkuar per ndihme e ti tregonin vendin barbareve...ndryshe neser askush nuk del ne proteste. Proteston bashkesia jo individi...!!!

Askushi 11/05/2019 22:33

Gangesteri Rama nuk ka per tu permbajtur. Erera te keqija po vijne. Populli po fle gjume.

Shto koment

Denonco