VIDEO SKANDALOZE/ Shihni si dhunohet në mënyrë shtazarake Sahit Dollapi

VIDEO SKANDALOZE/ Shihni si dhunohet në mënyrë shtazarake Sahit Dollapi

22:07, 11/05/2019

Dhunohet në mënyrë shtazarake me shkop gome nga forcat speciale sekretari organizativ i Partisë Demokratike Sait Dollapi.

Forcat speciale e kanë tërhequr ish-kreun e CEZ dhe e kanë marrë në ambientet e brendshme të Kuvendit.

Pas ngjarjes së rëndë ka ardhur edhe reagimi i PD:

Sahit Dollapi u ndalua dhe u dhunua ne shkelje flagrante te ligjit. Pamjet tregojne se Sekretari Organizativ i PD nuk po kryente asnje veprim te dhunshem apo antiligjorr, por po mbrohej nga gazi helmues me maske antihelm, kur policia e ka agresuar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Fisin12/05/2019 11:57

ty dhe te gjthe qelbesirave komunisto-rilindas

sala11/05/2019 23:42

i lumt dora ati polici. vdekshin gjith maloket qe na kan bo kaq pis

Shto koment

Denonco