VIDEO/ Basha dhe Berisha, homazhe Dëshmorëve të Atdheut

VIDEO/ Basha dhe Berisha, homazhe Dëshmorëve të Atdheut

11:12, 05/05/2019

Kryetari i opozitës Lulzim Basha po bën homazhe në Varrezat e Dëshmorëve të Atdheut me rastin e 5 Majit. Sëbashku me Bashën, në homazhe janëedhe ish-kryeministri Sali Berisha dhe krerët e partive aleate të PD-së, ish-deputetë të opozitës, familje dëshmorësh, personalitete etj.

Një përkulje të veçantë, Basha bëri para Memorialit të Viktimave të Terrorit Komunist dhe së bashku me ish-kryeministrin Sali Berisha, vendosi tufa me lule mbi varrin e Heroit të Demokracisë, Azem Hajdari.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Art05/05/2019 12:10

Z Basha esht njeri i mir po me kte staf qe ka krijuar shum shum i veshtir do jet pushteti per tu arritur

Shto koment

Denonco