Nga ‘filmi’ i Elisës te ‘vaji i palmës’ së Çuçit, ministrat e Ramës ia kalojnë edhe ‘Portokallisë’

Nga ‘filmi’ i Elisës te ‘vaji i palmës’ së Çuçit, ministrat e Ramës ia kalojnë edhe ‘Portokallisë’

21:34, 01/05/2019

Gafat e njëpasnjëshme të ministrave dhe zv/ministrave të kabinetit Rama, përveçse janë bërë hit në internet, sjellin edhe reagimin e ish kryeministrit Sali Berisha.

Përmes një video ironizuese, Berisha rikujton edhe një herë për publikun “perlat” e qeveritarëve, ku më i fundit dhe më epiki ishte ai i ministrit të bujqësisë, Bledi Çuçi, i cili do të shprehej se, “Vaji i palmës nuk është i dëmshëm për shëndetin”.

“Thagma të ofiqarëve të narkoshtetit”, shkruan Berisha mbi video.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Noku02/05/2019 01:02

Me rregull treshi e kam mendu se si mund te bej perpara me kete qeveri. Kam menduar tia hyp bled cucit. Do me dale Nami per mire. Pastas do shkoj llafi I mire atje ku duhet

Shto koment

Denonco