Aksioni i opozitës/ Basha takim me kryetaren e LSI-së Monika Kryemadhit

Aksioni i opozitës/ Basha takim me kryetaren e LSI-së Monika Kryemadhit

10:28, 01/05/2019

Vijimi i aksionit opzitar duket se ka nxitur një takim të drejtuesve të dy forcave politike të opozitës.

Kryetarja e LSI-se Monika Kryemadhi takim me Kryetarin e Partise Demokratike, Lulzim Basha.

Takimi sapo ka nisur dhe po zhvillohet ne seline e LSI, ku ka shkuar kreu i PD-se.

Takimi mes Bashes dhe Kryemadhit eshte i pari pas deshtimit te Shqiperise per te marre hapjen e negociatave, kjo per shkak te keqqeverisjes se Edi Rames.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco