Koaliconi opozitar, Kryemadhi: Edi Rama është telekomanda e krimit të organizuar

Koaliconi opozitar, Kryemadhi: Edi Rama është telekomanda e krimit të organizuar

11:58, 23/04/2019

Kryetraja e LSI Monika Kryemadhi ka folur pas firmosjes se marrëveshjes per koalicionin opozitar.

Ajo bërë thirrje për zgjedhje të lira dhe të ndershme.

'Votime kanë bërë gjithë diktatorët', tha ajo.

'Shqiptarët duhet të jenë të garantuar që të zgjedhin atë që duan.

Kjo marrëveshje është flamuri i shpresës për shqiptarët për të rinjtë e të rejat dhe për të gjithe ata që duan të ndertojnë të ardhmen e tyre në Shqipëri.

Ky është një koalicion përballë një shteti të kapur.

Edi Rama është telekomanda e krimit të organizuar', tha kryetarja e LSI.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco