Nishani: Partia e Patozit e financuar nga Rama

Nishani: Partia e Patozit e financuar nga Rama

22:27, 22/04/2019

Ish-Presidenti i Republikës, Bujar Nishani, tashmë kryetar i Këshillit Kombëtar të PD-së, deklaroi në emisionin ‘Open’ në TCH se themelimi i partisë së re që pritet të drejtohet nga Astrit Patozi nuk është një zhvillim real, por i stisur.

‘Ne jemi vend i lirë dhe kushdo mund të përfshihet në politike, por këtu çështja është gjetkë.

Edi Rama ka 20 vite në pushtet dhe nuk ka ofruar asnjë shërbim e kontribut publik’, – tha ai. Sipas Nishanit, Rama ka vite që financon për asgjësimin e opozitës, siç po e bën sipas tij dhe me këtë lëvizje.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Askushi 22/04/2019 23:50

Cdo dite qe kalon, aq me shume zhgenjehemi me plerat qe na perfaqsojne. Nuk eshte ky momenti per te perfituar. Apo per inat te sime vjerre, shkoj me mullixhin. Debil burre, bixhozeci dhe pijanec i felliqur. Nga Patos na u be rroskovec

vera22/04/2019 22:49

kam pas sh.respekt per Patozin dhe jo vetem ,te krahut te tij, respektet e kam sh.veshtir ti heq ,por ky lajm me merzitka !

Shto koment

Denonco