Grabitja në Rinas, publikohet FOTO/ Olsi Rama me personelin e sigurisë në aeroport

Grabitja në Rinas, publikohet FOTO/ Olsi Rama me personelin e sigurisë në aeroport

21:08, 18/04/2019

Teksa komentonte grabitjen e fundit brenda aeroportit të Rinasit, ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar edhe një detaj shumë domethënës.

Sipas tij, 10 milionë eurot e grabitura në pistën e vionëve të aeroportit të vetëm ndërkombëtar të vendit, janë një vjedhje shtetërore.

Ai madje publikoi edhe një foto të vëllait të kryeministrit, Olsi Rama me personelin e kompanisë koncensionare që kujdeset për sigurinë e aeroportit “Nënë Tereza”.

Image

Sipas ish-kryeministri Sali Berisha për grabitjen e Rinasit duhet të vihet në pranga Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, ministrja Belinda Balluku dhe sekretari i përgjithshëm i kryeministrisë, Engjëll Agaçi.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco