FOTO nga vendngjarja/ Ja pse Admir Murataj-n nuk e vrau Policia por ....

FOTO nga vendngjarja/ Ja pse Admir Murataj-n nuk e vrau Policia por ....

21:28, 17/04/2019

Një qytetar pretendon se nuk ka qenë Policia ajo që ka qëlluar ndaj Admir Murataj, por shokët e tij.

Pretendimi i qytetarit lidhet me fushëpamjen që ka pasur Policia për të qëlluar ndaj Murataj, e cila mungon.

Qytetari ka shtuar po ashtu faktin se në mikrobuzin e policisë nuk ka asnjë gërvishtje apo shenjë nga plumbat.

Ai ka publikuar edhe fotografi nga vendi ku u vra Admir Murataj.

Denoncimin e ka bërë publik ish-kryeministri Berisha në profilin e tij në fcb.

Postimi i plotë i Berishës:

Hidhet poshte me prova te pakundershtueshme pretendimi i policise se ajo ka ekzekutuar Admir Murataj!

Lexoni mesazhin, pyetjet gozhduese dhe shikoni fotot e ekspertit dixhital. sb

Pershendetje Zoti bershia

Si ka mundsi qe lajmet thone qe ka qelluar policia kur ketu nuk ka fushe pamje fare.

Policia nuk ka pas asnji shans te gjuj sepse aty esht nje pjes e ngritur si tip kodre edhe nuk te lejon te shikosh fare.

Policia mashtron ajo as qe eshte afruar aty e jo me te hap zjarr dhe te vras nji nga grabitesit nuk ka fushe pamje. Mikrobuzi i policise nuk ka asnje gervishtje jo me çpim nga plumbat.

Eshte e sigurt qe Admir Murataj esht vrare nga shoket e tij.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco