Argat in chef, Baton Stanishiq!

Argat in chef, Baton Stanishiq!

12:48, 15/04/2019

Ish Kryeministri Berisha ka reaguar me një shenim në faqen e tij në facebook pas publikimit në media të një fotoje të Baton Haxhiut ku ai bën simbolin serb të tre gishtave.

Sipas ish Kryeministrit ai “udhëheq jo vetëm propaganden e coptimit të Kosovës në Prishtinë por është njëkohesisht shefi i Miladinit, albanofob shqipfolës të Prishtines dhe Zografit bis të Tiranës dhe ndërlidhës i tyre me presidentin serbomadh, antishqiptar të tërbuar Vuçiç”.

Ja postimi i plotë i Berishës në facebook:

Argat in chef, Baton Stanishiq!

Miq, ky bashkëpuntor i rregjur i Stanishiqit, që pozon me simbolin e padronëve të tij barbar duke folur në një medie serbe, udhëheq jo vetëm propaganden e coptimit të Kosovës në Prishtinë por është njëkohesisht shefi i Miladinit, albanofob shqipfolës të Prishtines dhe Zografit bis të Tiranës dhe ndërlidhës i tyre me presidentin serbomadh, antishqiptar të tërbuar Vuçiç. sb

 Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco