'Bashkia që nuk duam'/ Vasili: Tirana përmbytet, Rilindja shet propagandë idiote

'Bashkia që nuk duam'/ Vasili: Tirana përmbytet, Rilindja shet propagandë idiote

18:50, 14/04/2019

Reshjet nuk e kanë kursyer as këtë të diel kryeqytetin, ndërsa disa rrugë janë pushtuar nga uji.

Ish-kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili, ka publikuar një video në faqen e tij zyrtare ku tregon se zona e Kombinatit në Tiranë është përmbytur. Ai nuk harron të shigjetojë qeverinë dhe bashkinë e Tiranës, të cilat sipas tij nuk dinë të bëjnë gjë tjetër, por vetëm të shesin propagandë idiote.

“Në Tiranë Kombinati përmbytet tej e tej rilindja shet propagandë idiote. Kjo është Bashkia,që kurrë nuk e duam!!!”, shkruan Vasili.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco