FOTOLAJMET e turpshme/ Shqipëria reale dhe Shqipëria e Sandrit dhe Vjollcës

FOTOLAJMET e turpshme/ Shqipëria reale dhe Shqipëria e Sandrit dhe Vjollcës

22:59, 13/04/2019

Në kohën kur mijëra shqiptarë kishin mbushur sheshet dhe rrugët e Tiranes, kur disa media lokale dhe i gjithë rrjeti po transmetonte këto pamje, dy mediat kombëtare transmetonin kronika me mikun e trafikantit të drogës Bego, Taulant Ballës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco