Ja çfarë shkruan/ Poston deputeti palaço nga lokali i Gaz  Demit

Ja çfarë shkruan/ Poston deputeti palaço nga lokali i Gaz Demit

22:12, 13/04/2019

Një palaço i mirëfilltë për ndryshimin e qëndrimeve, për ato që thotë e shkruan.

Deputeti i blerë sipas atij vetë pasi për një rroge të qelbur nuk do shkonte në Kuvend, ka bërë një postim të rrejshëm dhe të turpshëm nga lokali ku ju tha të shkonte në Kuvend jo për rrogën e qelbur.

Ralf Gjoni, një palaço politike që rri gjithë ditën tek lokali i një oligarku të Ramës ka sulmuar qytetarët që protestuan paqësisht dhe ka shprehur dhembshuri për policët që po masakrojnë qytetaret me gaz lotësjellës dhe madje edhe gazetarët që po raportojnë protestën.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Alban Tirana16/04/2019 11:43

Sa mirë që ngjarjet rrodhën tamam në kohën e duhur për të nxjerrë zbuluar skorjet e politikës. Këta deputetë nga lista e leshit do tju bëjë mirë për herë tjetët si PD dhe LSI.

Miu te kiu15/04/2019 07:08

Ralfi ha loqe demi, ky e coi ne parlament.

dddddd :)14/04/2019 09:09

sa shpifem qe esht .noshta burrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr je. por aturitet burri nuk ke ske per te pasur kurr .jan shum si ju .prandaj shqiperia esht vend numero .jeni turpi gjith vendi ti e ato si nuk kan moral

toni14/04/2019 00:25

sa per muhabet edhe policet qe benin namin ne kohen e diktatures nuk ishin ufo te ardhur nga qielli por njesoj si keta te sotmit ishin baballare dhe hallexhinj por ne emer te pushtetit benin dhe bejne namin kunder popullit keshtu qe keto lloj komentesh jane pa vlere. nese ju dhimbset populli le ta hedhin kapelen dhe mos mbrojne pushtetet qe varferojne popullin cdo dite se jetohet edhe pa qene polic. ne saje te policise mbijetojne keto lloj pushtetesh te ndyra dhe antinjerezore ....

Alfons Malo13/04/2019 22:47

Po kush e pjerdh lafsh gjonin nuk e shikoni qe eshte nje pederast e nje palaco me mendjen e tij nuk vihet asn hale bythh q... bravo Basha Bravo qytetaret e qyteteruar te Shqiperise per kulturen qe treguan ju lumt

Daj Jaku13/04/2019 22:41

Kush e futi në listë paliaçon Ralf Gjoni? Prandaj zgjedhja e deputetëve me lista duhet të marrë fund.

Shto koment