VIDEO/ Pamjet skandaloze, kur policia hedh gaz lotësjellës ndaj Bashës

VIDEO/ Pamjet skandaloze, kur policia hedh gaz lotësjellës ndaj Bashës

20:27, 13/04/2019

Policia hedh gaz ndaj protestuesve dhe drejtuesve të opozitës në një moment krejtësisht të qetë.

Ishte momenti kur protestuesit nuk po kryenin asnjë veprim në rrugën para Parlamentit.

Gazi u hodh ndërsa kryetari i PD, Lulzim Basha ishte duke folur per median në rrugë.

Ky veprim e detyroi edhe kreun e PD-së Lulzim Basha dhe gazetarët që të ndërprisnin në mes intervisten.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco