FOTO/ Djali i Sokol Olldashit vjen nga Anglia për të ju bashkuar protestës

FOTO/ Djali i Sokol Olldashit vjen nga Anglia për të ju bashkuar protestës

19:42, 13/04/2019

Djali i të ndjerit Sokol Olldashi i është bashkuar protestës së shqiptarëve.

Ai i është bashkuar sot protestës së opozitës.

Mësohet se Glauk Olldashi ka ardhur nga Anglia për t’iu bashkuar mijëra shqiptarëve të cilët kanë dalë në protestë për të kërkuar largimin e Edi Rames nga qeveria.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

mario15/04/2019 11:39

Ne kemi ardhur nga CANADA dhe nuk ndihemi.Bejeni edhe kete si femijet e azemit.

Shto koment

Denonco