VIDEOLAJM/ Protestuesit shurrosin zyrën e Edi Ramës

VIDEOLAJM/ Protestuesit shurrosin zyrën e Edi Ramës

19:25, 13/04/2019
A+ Aa A-

Mijëra shqiptarë janë ngritur në këmbë në protestë kundër Edi Ramës dhe qeverisë së tij.

Por mes tyre ka pasur edhe veprime të veçanta.

Një prej tyre pasi ka ngjitur shkallët e kryeministrisë ka vendosur që ti bëjë sh.urrën zyrës së Edi Ramës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

shqiptari13/04/2019 19:28

Zyra nuk eshte e Edi Rames, por zyra e shtetit. Ky nuk eshte shqiptar por nje horr shurraq.

Shto koment

Denonco