Çfarë po ndodh? Lleshi, Veliu dhe drejtori i SHISH takime në Elbasan

Çfarë po ndodh? Lleshi, Veliu dhe drejtori i SHISH takime në Elbasan

18:48, 12/04/2019

Drejtues të lartë të institucioneve të sigurisë në vend, kanë zbarkuar sot në qytetin e Elbasanit.

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, kreu i SHIK Helidon Bendo dhe Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, po zhvillojnë takime me drejtuesit vendorë të policisë dhe prokurorisë si dhe me prefektin.

Kujtojmë se gjatë ditës së sotme, në Elbasan u godit një grup që merrej me shpërndarjen e drogave të forta.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco