Premier Rama’s personal vendetta against citizens of Kukës after yesterday’s protests

Premier Rama’s personal vendetta against citizens of Kukës after yesterday’s protests

11:02, 06/04/2019

Former Premier Sali Berisha has denounced today Premier Edi Rama’s personal vendetta against the citizens of Kukës for the protests against him. Rama flied to Kukës yesterday aboard e helicopter, fearing a road block, but was forced to leave earlier after being received with protests from the citizens. Berisha writes today that since yesterday the city of Kukës and the villages near it have been without power.

Berisha wrote the power supply to citizens was cut per Rama’s order as a vendetta for the reception they reserved to him.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

kuti 09/04/2019 15:09

Dite perdite ka lajme te keqija; e gjoja opziçka, ben opoziçke dhe kavani i qeneve ecen pa e ...uar fare ! Perdite skandal e perdite lehje si qeni henezes, e perdite shkaterrim, krim, vjedhje qeferije; prdite vrasje... Ka te drejte kryehajduti qe thote se opoziçka do pushtetin ne tavoline sepse kashtu me protesta te ngordhura dhe pa shpirt, asgje nuk i ndodh tufes se qenve, vetem qe te deshirojne te lene pushtetin vete, por kjo nuk ndodh e nuk ka per te ndodhur! Bashkohuni edhe ju me tufen : de facto, se de juro, jeni ...

kuti 09/04/2019 15:03

Dite perdite ka lajme te keqija; e gjoja opziçka, ben opoziçke dhe kavani i qeneve ecen pa e ...uar fare ! Perdite skandal e perdite lehje si qeni henezes, e perdite shkaterrim, krim, vjedhje qeferije; prdite vrasje... Ka te drejte kryehajduti qe thote se opoziçka do pushtetin ne tavoline sepse kashtu me protesta te ngordhura dhe pa shpirt, asgje nuk i ndodh tufes se qenve, vetem qe te deshirojne te lene pushtetin vete, por kjo nuk ndodh e nuk ka per te ndodhur! Bashkohuni edhe ju me tufen : de facto, se de juro, jeni ...

Shqiptari06/04/2019 11:11

Kjo tregon, se idioti Rama, njerezit qe kishte grumbulluar ne pisten e aeroportit nuk ishin nga Kukesi, por si gjithmone duke mbushur autobuset rruges nga Tirana deri ne Kukes

Shto koment

Denonco