E priten me protesta, Rama hakmerret ndaj Kukësit. Ja çfarë ka bërë

E priten me protesta, Rama hakmerret ndaj Kukësit. Ja çfarë ka bërë

11:02, 06/04/2019
A+ Aa A-

Ish- Kryeministri Sali Berisha, duke iu referuar mesazhit të qytetarit dixhital shkruan sot se Edi Rama është hakmarrë ndaj kuksianëve, që e pritën dje me protestë. Sipas denoncimit të publikuar nga Berisha në Facebook, prej ditës së djeshme qyteti i Kukësit dhe fshatrat përreth, janë pa energji elektrike.

“Kryeministri Narko shtetit urdhëron ndërprerjen e energjise elektrike për Kukësin e fshatrat për rreth për hakmarrje”– shkruan Berisha, duke cituar denoncimin e një banori.

Mesazhi i plotë i Berishës:

Edvin Kristaq Urrejtësi hakmerret ndaj Kukesit që e përcolli me bisht nën shalë!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital! sb

Mirembrëma Z Berisha . Kryeministri Narko shtetit urdhëron ndërprerjen e energjisë elektrike për Kukësin e fshatrat për rreth për hakmarrje vetëm për hakmarrje. Merr shembull Maduron në Venezuelë. Nga fshati Shtiqën Kukës.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

kuti 09/04/2019 15:09

Dite perdite ka lajme te keqija; e gjoja opziçka, ben opoziçke dhe kavani i qeneve ecen pa e ...uar fare ! Perdite skandal e perdite lehje si qeni henezes, e perdite shkaterrim, krim, vjedhje qeferije; prdite vrasje... Ka te drejte kryehajduti qe thote se opoziçka do pushtetin ne tavoline sepse kashtu me protesta te ngordhura dhe pa shpirt, asgje nuk i ndodh tufes se qenve, vetem qe te deshirojne te lene pushtetin vete, por kjo nuk ndodh e nuk ka per te ndodhur! Bashkohuni edhe ju me tufen : de facto, se de juro, jeni ...

kuti 09/04/2019 15:03

Dite perdite ka lajme te keqija; e gjoja opziçka, ben opoziçke dhe kavani i qeneve ecen pa e ...uar fare ! Perdite skandal e perdite lehje si qeni henezes, e perdite shkaterrim, krim, vjedhje qeferije; prdite vrasje... Ka te drejte kryehajduti qe thote se opoziçka do pushtetin ne tavoline sepse kashtu me protesta te ngordhura dhe pa shpirt, asgje nuk i ndodh tufes se qenve, vetem qe te deshirojne te lene pushtetin vete, por kjo nuk ndodh e nuk ka per te ndodhur! Bashkohuni edhe ju me tufen : de facto, se de juro, jeni ...

Shqiptari06/04/2019 11:11

Kjo tregon, se idioti Rama, njerezit qe kishte grumbulluar ne pisten e aeroportit nuk ishin nga Kukesi, por si gjithmone duke mbushur autobuset rruges nga Tirana deri ne Kukes

Shto koment

Denonco