Rama i jep mikut të tij drejtimin e Agjencisë Shtetërore të Kadastrës

Rama i jep mikut të tij drejtimin e Agjencisë Shtetërore të Kadastrës

17:16, 26/03/2019

Artan Lame emërohet në krye të Agjencisë Shtetërore të Kadastrës, insitucioni i ri që bashkon ALUIZNI-n dhe Hipotekën. 

Kryeministri Edi Rama ka urdhëruar emërimin e Lames drejtor të Përgjithshëm të Agjencisë Shtetërore të kadastrës dhe vendimi është firmosur dje.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco