VIDEO/ Shantazh dhe fyerje, ironia epike e Galdinit me Ramën

VIDEO/ Shantazh dhe fyerje, ironia epike e Galdinit me Ramën

12:11, 26/03/2019

Deklaratat shantazhuese dhe fyese të Edi Ramës ditën e shtunë ndaj medias, kanë gjetur kundërshtime të shumta.

Jo vetëm nga gazetarët, por edhe nga politikanë të ndryshëm.

Edi Rama sulmoi disa herë gazetarin dhe analistin, Çim Peka për qëndrimet kundërshtuese të tij dhe të SYRI.net ndaj qeverisë.

Mbrëmjen e djeshme, Arian Galdini i ftuar në emisionin ‘A-Shoë’ të Adri Krastës ka bërë një koment në lidhje me deklaratat e Ramës.

Ndiqni videon:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco