Shpërthen analisti i Ramës: Po të më quante mua derr, do t'i thosha më hëngërsh mu*në!

Shpërthen analisti i Ramës: Po të më quante mua derr, do t'i thosha më hëngërsh mu*në!

09:58, 26/03/2019

Një nga analistët më të zëshëm që nuk e fsheh nëpër studio televizive përkrahjen për qeverinë e Rilindjes dhe ndaj Edi Ramës,  Shpëtim Nazarko, ka lëshuar mbrëmë një deklaratën e e cila i kapi në befasi të gjithë, veçanërisht militantët e Partisë Socialiste.

I ftuar në emisioni “360 Gradë” të Artur Zhejit nëdërkohë që po diskutohej për gjuhën e rrugës që përdori Edi Rama  kundër mediave kritike në fjalën e tij në Kongresin elektoral të PS-së, Nazarko ka treguar se çfarë do ti thoshte kryeministrit nëse e quante “derr i mediave”.

 “Të më thoshte mua përshembull Rama derr, i kisha thënë më hëngrsh mu*në. Këtë gjë ia kam thënë edhe Nanos. Seç më tha diçka aty në mes të badigardëve të vet dhe i thashë më hëngsh mu*në! E qepi gojën dhe iku“, lëshoi Nazarko batidën e fortë që i habiti të gjithë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Profesori 26/03/2019 13:18

Shoku Shpetim ti nuk je pjese e popullit ,se po ta quaje veten te tille do te revoltoheshe kur jo shume larg ai Helli,beniamini yt e quajti popullin si " vegla " e pensionistit ; por ti nuk je as intelektual ,nga fjalori jo e jo, por as edhe nga veprat, se po te ishe do te kishe uleritur kur profesorati i universiteteve u quajt birra e fundit e kavallit. Por cfare je ti ? Ti je " njeriu i ri vepra me e percmuar dhe me perverse e Partise se Punes" shkaktari i kesaj katastrofe totale qe po perjeton kombi yne. Ben mire te terhiqesh ne ndonje skute ne vend qe te besh " trimin" neper panele televizive se boll e ndyte kete vend kallepi yt...

Shto koment

Denonco