VIDEO/ Teatri Kombëtar, analisti shpërthen ndaj aktorit: Nuk të vjen turp, tradhëtove shokët

VIDEO/ Teatri Kombëtar, analisti shpërthen ndaj aktorit: Nuk të vjen turp, tradhëtove shokët

22:41, 25/03/2019

Përplasje në studion e “360 gradë” mes analistit Gentian Gaba dhe aktorit Laert Vasili.

Gaba ka shpërthyer ndaj aktorit, të cilin e ka quajtur tradhëtar të aktorëve dhe Teatrit Kombëtar.

“E ke parë ZDF. Të shkojë te Unaza, Teatri turp i dheut. Këta erdhën me premtime për të shkatërruar. Ti e di ca përfaqëson ti për teatrin, Kaimin sepse ke atë vulën mu në ballë sepse ke tradhëtuar të gjithë shkoët e tu, të shkuarën si artist. Të të vijë turp. po e mbron atë që të marri truallin publik dhe të ndërtojë një karikatinë moderne”, është shprehur Gaba në debat e sipër. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Gramoz26/03/2019 19:26

Laert Vasili eshte nje nga rekordmenet per gjuhe bythlepirse ndaj Ridhjerjes ne pergjithsi dhe ndaj edver qenefit dhe lali surrat uturakut ne veçanti, keshtu pra mos ja vini re, bythlepirja eshte arti qe di te beje me mire ky aktor tragjikomik.

Messi25/03/2019 22:55

Laert Vasili ska lidhje me artin, ai eshte barbaro serbo-grek.

Shto koment

Denonco