'E ka një sufllaqe kush bën një selfie'/ Kongresi i Rilindjes, frymëzim për MEME në rrjetet sociale

'E ka një sufllaqe kush bën një selfie'/ Kongresi i Rilindjes, frymëzim për MEME në rrjetet sociale

18:34, 23/03/2019

Kongresi i sotëm i Partisë Socialiste, i zhvilluar në sheshin “Nënë Tereza”, me regji qëndrore dhe me punonjës të administratës të ardhur nga rrethet, nuk ka kaluar në heshtje nga qytetarët.

Si gjithmonë në të tilla raste, nuk kanë munguar as memet tallëse dhe ironizuese.

Disa prej memeve më pikante i gjeni në fotogalerinë e mëposhtme:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Lali kurva23/03/2019 19:47

Vdis nga overdoza te Q....R.... !

Shto koment

Denonco