Denoncimi/ Djali i Baton Haxhiu i punësuar në Ministrinë e Mbrojtjes së Rusisë

Denoncimi/ Djali i Baton Haxhiu i punësuar në Ministrinë e Mbrojtjes së Rusisë

15:35, 23/03/2019

Djali i Baton Haxhiut, Andi Haxhiu ka raporte me Moskën dhe posaçërisht me Ministrinë Ruse të Mbrojtjes.

Kështu të paktën ka thënë publikisht Prof. Dr. Enver Bytyçi përmes një postimi në Facebook, madje ka paralajmëruar se do të ketë shumë shpejt një hulumtim për të, përcjellë “Bota sot”.

Ai thotë se, “djali i spiunit të Stanishiqit atashohet në Ministrinë e Mbrojtjes së Rusisë”.Andi Haxhiu mbanë postin e këshilltarit politik të ministrit të mbrojtjes.

Denoncimi i plote i Enver Bytyçit:

Se shpejti, një hulumtim për pozicionin e djalit të Baton Haxhiut, Andi Haxhiut, në raport me Moskën dhe posaçërisht me Ministrinë Ruse të Mbrojtjes!

Interesant:

Djali i spiunit të Stanishiqit atashohet në Ministrinë e Mbrojtjes së Rusisë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

krist25/03/2019 14:49

Tashma,keto informacione per kete person,qe eshte agjent i mirefillte dhe i vertetuar i UDB serbe,nuk bejne me lajme,por na cudit fakti,PSE ky person,vijon te fftohet ne emisionet televizive,e vecanerisht tek Opinioni i Klanit.Dhe ftohet edhe per te na shpjeguar,bile edhe perpare hartes,a thua se gazetaret tane shqiptare,nuk qenkan ne gjendje ta bejne ate.Blendi,mund te justifikohet,se na qenka drejtori i Klan-Kosova,por kjo eshte edhe nje cudi tjeter,qe agjentet serb,marrin ne dore drejtimin e televizioneve shqiptare.Kush i propozon,kush ja rrit vlerat,kush i miraton,pra kush e lejon kete mish te huaj,nder ne?Me e cuditshmja eshte edhe shoqerija shume personale,me Blendin e opinionit,si dhe me Behxhet Pacollin.Shpjegimi eshte vetem se ketyre u puqen mendimet,pra mendojne njelloj,e natyrisht edhe veprimet,nuk kane si t'i tene te ndryshme.Vetem po ta shohesh,kete lidhje,disa media,vertete qe na behen si kazanat e Rames,por ky nuk i ka perfshire,ne Kadrenjte e mediave.

krist25/03/2019 14:49

Tashma,keto informacione per kete person,qe eshte agjent i mirefillte dhe i vertetuar i UDB serbe,nuk bejne me lajme,por na cudit fakti,PSE ky person,vijon te fftohet ne emisionet televizive,e vecanerisht tek Opinioni i Klanit.Dhe ftohet edhe per te na shpjeguar,bile edhe perpare hartes,a thua se gazetaret tane shqiptare,nuk qenkan ne gjendje ta bejne ate.Blendi,mund te justifikohet,se na qenka drejtori i Klan-Kosova,por kjo eshte edhe nje cudi tjeter,qe agjentet serb,marrin ne dore drejtimin e televizioneve shqiptare.Kush i propozon,kush ja rrit vlerat,kush i miraton,pra kush e lejon kete mish te huaj,nder ne?Me e cuditshmja eshte edhe shoqerija shume personale,me Blendin e opinionit,si dhe me Behxhet Pacollin.Shpjegimi eshte vetem se ketyre u puqen mendimet,pra mendojne njelloj,e natyrisht edhe veprimet,nuk kane si t'i tene te ndryshme.Vetem po ta shohesh,kete lidhje,disa media,vertete qe na behen si kazanat e Rames,por ky nuk i ka perfshire,ne Kadrenjte e mediave.

Prishtina23/03/2019 16:28

OOOO kti N**** qe e ka Maruja (****) ky esht TRATHTAR!!! Ter kohen e Luftes ka qen me Stanishiqi ne Prishtin Oj Kosov e mjer..... ne duar te kujt ke ra.... Oj Shqipri e Mjer Shqipri...... ne dur te kujt je???... Posh Trathtaret Kombit ????.

ABDYL SKRAPARI23/03/2019 16:21

SHOVINIZMI RUS Se bashku me ate Sërb sikur është ringjallur këto kohërat e fundit. Deri tashti rrinte dhe nuk fliste sikur gjarperi gjysem i fjetur e gjysem i groposur nën shkembinj gjate periudhes Dimrit. Z. Putin si pasus i Oligarkis te B.S. dikur e lavdishme dhe heroike ne propoganden fallso i eshte ngritur edhe nji here oreksi per ish periudhen e dikurëshme dhe po vuan menderisht dhe ndjerësht nga lakmia per heqemonizëm botëror dhe për të vënë nën kthetrat e ariut polar territoret te cilat i konsideron te humbura por njikohesisht e ndjen vehten se është padron dhe i është bërë pa drejtësi. Me çdo kusht e me çdo çmim do te vendosi perkrenaren Ruse dhe te vazhdojë rrugët e tija Kriminale te cilat i ka pervetsuar gjate karrieres tij në Kremlin dhe jashtë saj. Ky prototip sigurisht gjen mbështetje tek Shkjau i Serbise dhe dihet shume mire qe ata jane ne nji sinfoni të përbashkët. Fuqia e dyte e mbeshtetur nga fuqia e pare qe nga 41 dhe sidomos mbas 44 krijuan dhe drejtuan administraten Shqiptare. Me vone prishja ishte diçka relative. Sa për sy e faqe. Shkjau deshi shkaterimin, percarjen dhe coptimin territorial te kombit tonë. Koha e Stalinizmit ne Shqiperi studimi i shume Komunisteve ne ate vend lidhjet familjare te krijuara te prishura dhe te rikrijuara pas 90 ngre nostalgjine e ariut polar. Pa pronesia pa punesia terrori kuq qe vuri putrat mbi inteligjencën tonë sigurisht qe jo vetem nuk e ka zbutur ate fatkeqesi por ka arritur te perfitoje dhe te krijoje baza te reja ne Shqiperine tone te dashur por akoma te pa formuar ne ndergjegjen e saj nacionaliste. Fatkeqesisht ne shitemi per askurgje. Tashti vendosemi ne sherbim te gjithkujt vetem per nji kothere. Vete situata aktuale ne Shqiperi rezikon shume animin nga njera ane ose tjetra. Pa stabilizimi politiko ekonomik pa siguria mos funksionimi i ligjit te mbështjellur nën petkun e korrupsionit natyra jone e vrazhde karakteri jone i brishte të pa formuar kundrejt ligjit dhe formave te saj krijon kushtet e amullise dhe rezikshmerise te gjithë aneshme. Nqs egziston nji qeveri sot qe ne nuk e duam ne nji formë ose tjeter ne e prodhuam atë. Për ta rëzuar atë tashti është sa e pa mundur dhe e pa realizushme. Njerezit duhet te japin kontributin gjate periudhes votimeve e jo te tregohen indiferent ose të shesin karakterin për $ 50. Pra duke e marrë ne tërësi këtë situatë ne do ti sherbejmë çdo kujt qofte dhe atyre që na hapën varrin dhe e lanë atë varrë të pa mbuluar.

Shto koment

Denonco