FOTO/ ‘Do vij vetëm, ishallah gjej nuse’, qytetarët mbysin Veliajn me komente pikante

FOTO/ ‘Do vij vetëm, ishallah gjej nuse’, qytetarët mbysin Veliajn me komente pikante

22:15, 22/03/2019

Nesër në ora 11:00, Socialistët do të mbajnë Kongresin e tyre, ku do të konfirmohet edhe kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj.

Ky i fundit ka shfrytëzuar çdo dritare mediatike, përfshirë edhe atë online ku prej ditësh po bëhet një propagandë shumë e fortë.

Kështu ka bërë edhe sot, ku përmes një postimi në Facebook e Instagram ka pyetur ndjekësit e tij se me kë do të shkojnë në mitingun e tij në Sheshin “Nënë Tereza”.

“Po ti me kë do të vish”, pyet Veliaj ndjekësit. Dhe përgjigjet e qytetarëve kanë qenë epike.

Në fotogalerinë e mëposhtme mund të shihni disa prej komenteve më interesante dhe pikantë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco