'Daja e pi vetëm, jo me Maringlenin', rrjeti tallet keq me analistin Nano pas sherrit me Dash Shehin

'Daja e pi vetëm, jo me Maringlenin', rrjeti tallet keq me analistin Nano pas sherrit me Dash Shehin

18:48, 22/03/2019

Mbrëmjen e djeshme.  në emisionin“Opinion”,  ka pasur një përplasje mes analistit Mustafa Nano dhe ish-deputetit nga radhët e PD-së, Kryetarit të LZHK, Dashamir Shehi, përplasje që kaloi deri në fyerje personale.

Analisti Nano i përmendi pijen ish deputetit, ndërsa ky i fundit nuk u kursye duke e quajtur “pjesë e bandës së legenëve të Ramës”.

https://www.syri.net/politike/239663/video-sherr-ne-opinion-nano-ke-pire-ndonje-gote-shehi-je-legen-i-rames/

Kaq ka mjaftuar që në rrjetet sociale të shpërthejnë meme që tallen me gazetarin analist.

Ja disa prej tyre:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Gramoz23/03/2019 00:17

Autori i thirrjes te bashkohen gjith qelbesirat per te mundur Sali Berishen, shoku mut nano, pederasti nga skrapari me dashnor Maringlenin, ne gjurmet e edver rampalles, i thot Dashit mban era raki! Po Dashi osht ne opozite mor qenef, nuk pi dot as uiski e as kokain si shefi jot bastard qe shkoi me pastru hunet dhe koronaret te bllokome nga kokaina ne Berlin. Nuk zeni men ju anal-istet e ridhjerjes, po me rradh e keni mas qafe, iku Stefani dhe mas atij e ke rradhen ti Mut nano e pastaj Mjero gelbaza e pak me von Lorenc gojorja.

krist22/03/2019 19:12

C'fare analisti eshte ky torrollak,more,ky eshte thjesht nje gej (eshte vetedeklaruar),shok i armeve me Lorencin,Blendin nen komanden e agjentit serb Baton Hoxhis.

Albi22/03/2019 19:12

Mo mir te dali pija se nami Dasho. Dje e myte fare lale. Mos i nigjo provincialet boso.

Shto koment