Në mesnatë Mustafa Rama zbret me çarter në Rinas. Ka vendosur 4 stenta

Në mesnatë Mustafa Rama zbret me çarter në Rinas. Ka vendosur 4 stenta

23:42, 21/03/2019

Qytetari i regjistruar me emrin Mustafa Rama në spitalin e Berlinit, por që sipas të gjitha verifikimeve rezulton të jetë vetë Edi Rama, ka bërë një ndërhyrje në koronare.

Mësohet se ai ka vendos katër stenta dhe është nisur me çarter drejt Tiranës, para pak minutash.

SYRI.net ka mesuar se mjekja qe i ka bere Rames anestezine eshte nga Skrapari.

Edhe më herët SYRI.net raportoi që Edi Rama ishte shtruar në spital në Gjermani.

Me reagimin e fundit në rrjetet sociale ai veç sa e konfirmoi këtë fakt.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

coli23/03/2019 14:27

A ka ndonjë kirrurg të zotin që ti vejë ca stenta në tru Ramës që ti vijë mëmdja e të kuptoje se duhet të ikë sa më shpejtë nga posti që ka akaparuar me para droge ?

Daj Jaku22/03/2019 07:43

Thënie popullore: "Nuk bie rrufeja në halé". Njëlloj si ai banditi tjetër, Artan Lame, të cilit i plasi aorta, pir ja fashuan. Pa u mbyllur plaga u turr të kthehej urgjent tek "vreshta" se i mbetej rrushi pa vjelur. Pushteti krijon miliarda euro për pushtetarët, populli le të ngordhë për bukë, kështu ngjet në Albanistan. Por popullit ju "ngrit" dhe nuk i "ulet"pa i shpartalluar mirë disa bythë .

Shto koment

Denonco