Mediat e huaja shkruajnë për sëmundjen e Ramës: Një avion charter e dërgoi me urgjencë në ...

Mediat e huaja shkruajnë për sëmundjen e Ramës: Një avion charter e dërgoi me urgjencë në ...

20:01, 21/03/2019

Mediat ndërkombëtare po i bëjnë jehonë gjendjes shëndetësore të Kryeministrit Edi Rama.

Kështu portalet e vendit fqinj Greqisë, theksojnë faktin se ai ka qëndruar për 3 ditë në një spital të Berlinit, pas një ataku në zemër.  

Ja çfarë shkruan portali grek.

Për tre ditë ai është shtruar në spital në një spital në Berlin. Edi Rama pësoi një atak në zemër. Sipas njoftimeve të medias shqiptare, që citojnë burime pranë zyrës së kryeministrit, Edi Rama pësoi një atak në zemër tri ditë më parë dhe u transportua me ngut në një klinikë private në Tiranë. Për shkak të gjendjes së tij, atij i kërkohej të dërgohej në një spital të Berlinit, ku, në fakt, ai u transferua me një fluturim charter.

Të njëjtat burime thonë se gjendja e tij shëndetësore është përkeqësuar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Gladiator.24/03/2019 19:25

Si kundershtar politik nuk do ti uroje asnje te keqe,por n.q.s prek interesat teritoriale te Shqiperise dhe te kombit shqipetar me plote gojen do i thoshja: Ne hale te gomarit vashin gjithe politikanet te majte apo te djathe qofshin.

Bato24/03/2019 14:33

Kjo ka ngel tani...me shpresu te vdese kundershtari... :)

Alban Tirana23/03/2019 14:26

Rama i semur ka lindur (psikopat).

Korcari21/03/2019 23:04

Edhe.shoku.hysi.kapi.iku.ne.france.po.u.kthye.me.qivur.ishalla.vdekte.edhe.ky.mut.

lali21/03/2019 21:03

Ishalla i kane bo nej gjylpone sic dine ta bejne vete gjermanet.... iku ky me duket per lesh. Mbani mend kur ti dale ndonje diagnoze e rende....

Askushi21/03/2019 20:23

Po nuk i ka rene damllaja qe te shpetoj ky popull prej tij.

Daj Jaku21/03/2019 20:13

Na u sëmur Edvini? U sëmur. Oj tëmën. Po si ore u sëmur Edvini? po u sëmur ore. Oj tëmën e sëmës. U smu Ednini? Çja shi pedhn e samës

Shto koment

Denonco