Socialistja e njohur thirrje për deputetin e ri Gjoni: I zini jo vetëm me bojë por dhe më shpulla këta parazitë

Socialistja e njohur thirrje për deputetin e ri Gjoni: I zini jo vetëm me bojë por dhe më shpulla këta parazitë

13:12, 21/03/2019

Ish-drejtoresha e Tatimeve Brisida Shehaj ka kritikuar ashpër deputetin e ri që përfaqëson LSI, Ralf Gjoni pas deklaratës së këtij të fundit i cili tha se nuk u fut në Parlament për atë “rrogë të qelbur”.

Shehaj thotë ne postimin e saj se nëse ai do e kishte bërë këtë deklaratë në ndonjë vend tjetër, do e kishin nxjerrë “me shpulla jashtë Parlamentit”.

Ja potimi I plotë i Brisida Shehajt:

Në daljen e parë si deputet ky individi fyen taksat tona duke thënë se 1.6 mln lekë neto na qenkan të qelbura në Shqipëri. Ky individi që i kushtoi LSI rezultatin më të dobët në Tiranë (njësia 3). Ky individi që na qenka me dy pasaporta dhe i shkolluar jashtë, ta kishte bërë këtë deklaratë andej e kishin nxjerrë me shpulla jashtë parlamentit. (Gjithsesi dhe këtë se ka problem ky se e ka të provuar). Mjerë taksat tona që i hanë deputetë parazitë.”

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Miu te kiu23/03/2019 07:06

Albanistani geto kurvash dhe buthqirash.

Gramoz21/03/2019 15:31

Pas shum kohesh, po ja degjojme zerin prap Brisit baxhelles se Fidel Yllit dhe drejtoreshes kartore te ridhjerjes siçiliste. Taksat tona po shkojn per lesh me deputetet kriminel, perdhunus e injorante dhe per lukunine e qenerine edveriane, pikerisht per Ralfin tu dhimben taksat e popullit ty debile?! Nuk te dhimben ty taksat qe paguan ky popull tejet i varfer, per gramoz ruçin ministrin e sigurimit te bab Dulles, spartak brahon hetuesin kriminel po te enver dylberit, fatzi xhafen hetuesin e kohes se qoftlargut, dhe pothuajse ne masen 90% deputet idiote dhe injorante ish kapterra policie e analfabete ndertusa qe din te derdhin veç beton me lejet e lali pedofilit dhe edvin bajges!!! Pra moj Brisi Fidelit, Ralfi po e shkaterron kete vend?! Une per vete nuk se kam ndonje konsiderat per keta qe marrin mandatet, kur opozita e vertete eshte jasht kuvendit, por Ralfi vlen aq sa gati gjith ata deputete te ridhjerjes siçiliste.

Nardi21/03/2019 14:08

Ku qendron problemi

Shto koment

Denonco